Dodany: 2011-07-29 11:36:14
 

Prawo pracyDziś kiedy tak ciężko jest znaleźć na rynku pracy ofertę, która będzie odpowiadała naszemu doświadczeniu, wykształceniu i naszym wymaganiom, coraz częściej zdajemy się rzucać na każda wolna ofertę pracy bez uprzedniego sprawdzenia pracodawcy czy firmy, która nas zatrudnia. A to błąd.

 

Adwokat Wrocław niejednokrotnie prowadził sprawę, gdzie pracownik skarżył pracodawcę, bo ten niejasno podał warunki pracy na rozmowie, choć zawarł je skrupulatnie na umowie. W tym przypadku to niestety pracodawca wygrał sprawę, gdyż obowiązkiem każdego z nas jest czytać to co podpisujemy. Jednak ważne jest również to by oprócz czytania umów znać również swoje prawa jako pracownik czy pracodawca , które jasno wynikają z prawa pracy, którym na co dzień zajmuje się adwokat Wrocław.

 

Z prawa pracy wynika zarówno to jakie obowiązki mamy jako pracodawcy oraz jako pracownicy. Wyjaśnione jest również to ile przysługuje nam wynagrodzenia minimum i jaką ilość dni wolnych powinniśmy otrzymać po jakim okresie pracy. To tylko część zapisków z jakich korzysta adwokat Wrocław przy sprawach związanych z prawem pracy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawo pracy
Nick: