Dodany: 2011-07-29 11:44:42
 

Prawo konstytucyjneMamy prawo do prawa. To złota zasada, która powinna być powtarzana przez każdego obywatela naszego kraju z racji tego, że jako wolny obywatel ma szereg praw, których nikt nie powinien łamać.

 

Wszystkie prawa obywatela zostały zapisane w dokumencie nazywanym konstytucją, a prawa tam zapisane określa się mianem prawa konstytucyjnego. Adwokat Wrocław niejednokrotnie bronił przed sądem kogoś kogo oskarżono o łamanie praw konstytucyjnych, które są podstawowymi prawami każdego obywatela. Adwokat Wrocław zwraca tutaj uwagę na prawo do wolności sowa, do nietykalności osobistej, do własnego wyznania, do równego traktowania, do wyboru własnej drogi życiowej oraz do szacunku.

 

To tylko część praw jakie wymienia adwokat Wrocław z wielkiej puli praw konstytucyjnych, które przysługują każdemu obywatelowi. Łamanie praw konstytucyjnych należy jak najszybciej zgłaszać do sądu, gdyż osoby łamiące swobody obywatelskie czeka surowa kara – twierdzi adwokat Wrocław. Warto by każdy o tym pamiętał, by bronić swojego dobrego imienia i swoich praw.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawo konstytucyjne
Nick: