Dodany: 2011-07-29 11:43:05
 

Prawo karneWielu z nas wie, że wszystkie nasze czyny są ściśle związane z tym jaką mamy świadomość tego co nam grozi za dane wykroczenia, jakie sankcje ustanowił ustawodawca i jaki mamy do tego stosunek wynikający z własnego sumienia.

 

Adwokat Wrocław reprezentujący państwo zwraca uwagę na to, że największy respekt wśród społeczeństwa budzą zasady prawa karnego. Adwokat Wrocław słusznie zwraca uwagę na to, że wynika to głownie z surowości sankcji jakie przewiduje prawo karne, gdyż to właśnie za łamanie zasad kodeksu karnego przewiduje polski ustawodawca karę najwyższa czyli karę dożywocia czyli całkowitego pozbawienia wolności do końca życia. Surową karą zapisaną kodeksie karnym jest również kara 25 lat pozbawienia wolności.

 

Adwokat Wrocław niejednokrotnie bronił kogoś komu groziła tak ogromna kara pozbawienia wolności, jednak udało się dowieźć jego niewinności i odzyskał wolność. Prawo karne, które jest respektowane przez społeczeństwo jest prawem surowym i ostatecznym, co prawda zawiera ono również opisy wykroczeń, jednak za każde wykroczenie również przewidziano surowe sankcje..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawo karne
Nick: